ریموت کنترل ویدئو پروژکتور توشیبا

ریموت کنترل ویدئو پروژکتور توشیبا

Toshiba Remote Control

ثبت سفارش سریع  و آنلاین

No Fields Found.

توشیبا یکی از بزرگترین کارخانه های تولید وسایل الکتریکی و الکترونیکی و همچنین پیشرفته ترین لوازم صمعی و بصری در جهان می باشد. نام توشیبا در تولید لپ تاب زیاد به چشم می خورد. توشیبا در چند سال گذشته یکی از رقیبان جدی کمپانی سونی، پاناسونیک، سانیو بود ولی تولید دیتا پروژکتور را در سال ۲۰۱۴ متوقف نمود و دیگر در این زمینه هیچ فعالیتی به عمل نمی آورد.

این کارخانه معتبر بیشتر در حوزه قطعات الکترونیکی موفق است و در زمینه دیتا پروژکتور به علت قیمت بالا نتوانست مشتریان زیادی را جذب خود نماید. بسیاری از منتقدان دلیل این موضوع را عدم توانایی در ارائه قیمت رقابیت، فقدان نمایندگی فروش در سراسر کشور و عدم موجودی کامل و به موقع کلیه محصولات برآورد کرده اند.

یکی از لوازم جانبی دستگاه، کنترل دیتا پروژکتور می باشد. به علت کوچک بودن ریموت کنترل، نگهداری ریموت کنترل دستگاه ها در مدارس، کلاس های آموزشگاه ها و موسسات آموزشی بسیار  مشکل و شاید غیر ممکن به نظر می آید. این امکان وجود دارد که دانش آموزان در نگهداری ریموت کنترل سهل انگاری نمایند و ریموت کنترل دستگاه را از دست دهند. برای تهیه لوازم جانبی دیتا پروژکتور توشیبا، می بایست به یکی از نمایندگان خدمات پس از فروش توشیبا مراجعه نمایید. ماشین های اداری اسپرت یکی از نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش محصولات توشیبا در ایران می باشد که قادر به ارائه ریموت کنترل دستگاه ها می باشد. ریموت کنترل Toshiba در بازار به دو صورت اورجینال و غیر اورجینال می باشد. پر واضح است که ریموت کنترل غیر اورجینال بسیار ارزانتر می باشد. برای اطمینان خاطر از اورجینال بودن ریموت کنترل می توانید با بهترین قیمت، کنترل اورجینال توشیبا را از این مجموعه تهیه نمایید.

ریموت کنترل ویدئو پروژکتور توشیبا

ریموت کنترل ویدئو پروژکتور توشیبا

اشتراك و دنبالك

ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

ارسال یک نظر