آواژنگ

آواژنگ

شرکت آواژنگ یکی از شرکت های وارد کننده قطعات الکتریکی، الکترونیکی از دبی می باشد که در سال های اخیر اقدام به وارد کردن ویدئو دیتا پروژکتور نموده است. این شرکت بیشتر در زمینه قطعات کامپیوتر، اسکنر، پرینتر با برند اپسون فعالیت داشته است. امروزه با توسعه زمینه فعالیت خود در زمینه دیتا پروژکتور توانسته است بر شهرت خود بیفزاید. امروزه، ویدئو پروژکتور اپسون با دو گارانتی در بازار وجود داد : گارانتی آواژنگ و گارانتی اصلی اسپرت… شاید این شبه پیش آید که کدام گارانتی معتبر تر می باشد. در پاسخ به این سوال میباست سابقه دو شرکت را زیر ذربین گذاشت. یکی از برتری های گارانتی اصلی اسپرت این می باشد که این فروشگاه فقط در زمینه ویدئو پروژکتور و هوشمند سازی از سال ۱۳۸۰ آغاز به کار نموده است و با بهره گیری از کادری مجرب و کارآزموده، به صورت تخصصی تر در این زمینه به حل مشکلات احتمالی می پردازد. شرکت اپسون فقط وارد کننده ویدئو پروژکتور با برند اپسون می باشد ولی در سوی دیگر، ماشین های اداری اسپرت واردکننده بسیاری از برندهای دیتا پروژکتور از قبیل سونی، اپسون، پاناسونیک، اپتما و بنکیو می باشد. مدت گارانتی هر دو شرکت شامل یکسال گانتی لامپ و دو سال گارانتی دستگاه می باشد ولی شرایط گارانتی آواژنگ سخت گیر تر از ماشینهای اداری اسپرت می باشد.

اشتراك و دنبالك

ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

4 دیدگاه

 1. یا سلام. بنده قبلا یک دستگاه اپسون TW9200 با گارانتی آواژنگ خریداری نمودم. مشکلی برای لامپ دستگاه پیش آمد که باعث گردید تا دستگاه را به خدمات پس از فروش آواژنگ ارسال نمایم. تقریبا دو ماه شد که شرکت آواژنگ وعده امروز و فردا را برای تحویل لامپ دستگاه به من دادند. سرانجام از طریق شرکت ماشینهای اداری اسپرت در عرض یک روز دستگاه تعمیر و تحویل گردید. خدمات آواژنگ بسیار ضعیف می باشد چون پاسخگوی مشکلات مشتریان نیستند.
  پاسخ
  1. نویسنده
   جناب محمدی عزیز، نهایت تشکر را به خاطر رضایت کامل شما از خدمات پس از فروش ماشینهای اداری اسپرت را دارم. به علت گسترده بودن زمینه کاری شرکت آواژنگ، این شرکت نمی تواند محصولات دارای مشکل را در اسرع وقت پیگیری نماید تا مشکل را حل نماید. مدت زمان برای تعمیر دستگاه توسط خدمات پس از فروش آواژنگ معمولا بیشتر از یکماه می باشد.
   پاسخ
 2. با سلام و تشکر از اینکه فرصت انتقاد کردن را در اختیار مشتریان خود قرار داده اید. بنده یکی از همکاران صنف ماشینهای اداری هستم که قبلا از آواژنگ خرید می کردم اما در سال ۱۳۹۵ از زمان تحویل کالای شرکت اواژنگ به شدت ناراضی هستم. من چند باری مبلغ فاکتور را به حساب شرکت حواله کردم اما در تحویل کالا دچار مشکل شدم. پروسه تحویل کالا بیشتر از ۲۴ ساعت طول کشید و باعث شد مشتریان خرید خود را لغو نمایند. در خرید آخر، چندین دستگاه گران قیمت طبق درخواست مشتریم خریداری نمودم و بعلت عدم تحویل به موقع شرکت آواژنگ، مشتری درخواست خود را لغو نمود و باعث ضرر سنگینی به من گردید.
  پاسخ
  1. نویسنده
   با سلام بله. متاسفانه یکی از مشکلات اخیر شرکت آواژنگ، عدم تحویل سریع سفارش ها می باشد. با تشکر از همکار عزیز
   پاسخ

ارسال یک نظر