پرده نمایش برقی

پرده نمایش برقی

Motorized Projection Screen

پرده نمایش

پرده نمایش

ثبت سفارش سریع  و آنلاین

No Fields Found.

یکی از مدل های پرده نمایش، پرده برقی می باشد. در مورد پرده های نمایش برقی ریموت دار لازم به ذکر است که علاوه بر پارچه، کیفیت موتور در قیمت پرده نمایش تاثیر به سزایی دارد که در دو مدل زیر ارائه میگردند:

موتورهای پرده‎های نمایش ریموت دار فایبرگلاس تویوببلار ( همانند موتور کرکره برقی) مستحکم می باشند که این موضوع در مورد پرده های بزرگتر از ۲٫۵×۲٫۵ بسیارحائز اهمیت است. ماشین های اداری اسپرت فقط برند اسکوپ با موتورهای تویوبلار را عرضه می نماید که می باشد.

در سوی دیگر، پرده های نمایش رفلکتا به دلیل ارزانی در بازار ارائه می گردند در حالی که موتورهای آنها، موتور معمولی سنکرون می باشد که در دو طرف پرده نمایش قرار میگیرند و احتمال بروز خطا به دلیل همزمان کار نکردن موتورهای پرده‎های نمایش و یا ضعیف عمل کردن یک موتور سنکرون در هنگام کار با ریموت کنترل وجود دارد. همچنین موتور پرده های نمایش رفلکتا بسیار ضعیف بوده و فقط در سایزهای کمتر از ۲٫۵×۲٫۵ پاسخگو می باشد.

متاسفانه بعضی همکاران در صنف ماشین‎های اداری برای سود دهی بیشتر، مارک‎های نامرغوب دیگر به مشتریان عرضه می‎کنند که از کیفیت بسیار پایینی برخوردار است. ماشین‏‎های اداری اسپرت برای جلب رضایت مشتریان، یکسال گارانتی تعمیر و تعویض بدون قید و شرط برای تمامی پرده‎‏های نمایش اسکوپ در نظر گرفته است.

پرده تمایش برقی

پرده تمایش برقی

اشتراك و دنبالك

ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

ارسال یک نظر