پرده نمایش

پرده نمایش :

Projection Screen

پرده نمایش

پرده نمایش یکی وسایل و ابزار مهم و کاربردی می باشد که کاربرد اصلی زمان به همراه ویدئو پروژکتور می باشد.همانطور که می دانید وظیفه ی اصلی این دستگاه نمایش کاراکترهایی است که توسط دستگاه هایی از قبیل ویدئوپروژکتور و… بر روی آن نمایش داده می شود.

پرده نمایش نیز در مدل ها و انواع گوناگون در بازار موجود می باشد که شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از این مدل ها را خریداری نمایید و استفاده کنید.

اما اگر تجربه ی استفاده از این وسایل را ندارید می توانید با شرکت اسپرت دوربین تماس حاصل فرمایید و با مشاوره با متخصصان این شرکت پرده ی نمایش مورد نظر خود را خریداری نمایید.

یکی از ابزارهای اساسی که در هنگام خرید ویدئو پرژکتور لازم است پرده نمایش می باشد  به عبارتی دیگر، تصویر حاصله از ویدئوپرژکتور بایستی بر روی پرده های نمایش قرار گیرد.

یک پردههای نمایش یک صفحه نمایش بزرگ است که تصاویر را با کیفیت خیلی بالا به نمایش در می آورد . با وجود اینکه برای دیدن این تصاویر میتوان از وایت برد یا حتی یک پارچه سفید استفاده کرد ولی استفاده از پرده های نمایش مخصوص ویدئو پرژکتور دارای مزایای از جمله کیفیت بالای تصاویر است.

توصیه می شود که حدود ۱۵ ال ۳۰ درصد از هزینه ای که برای ویدئوپرژکتور در نظر گرفته اید را به خرید یک پرده نمایش با کیفیت اختصاص دهید.

پرده های نمایش های مختلفی وجود دارد که انتخاب هر مدل می تواند بر حسب نوع نیازتان صورت گیرد. پرده های نمایش را می توان در سه مدل: پرده های نمایش پایه دار، پرده های نمایش دیواری و سقفی  (دستی یا برقی ) و پرده های نمایش بک پروجکشن دسته بندی نمود. هریک از این پرده های نمایش کاربرد و مشخصات متفاوتی دارند. برای نمونه پرده های نمایش های برقی هزینه های بیشتری نسبت به پرده های نمایش های پایه دار و دستی دارند. پرده نمایش های پایه دار  نیازی به نصب توسط تکنیسین ها ندارند و به راحتی توسط کاربر نصب گردند.

اختلاف اصلی قیمت پرده های نمایش در یک سایز خاص، می تواند نوع پارچه به کار رفته باشد. به علت رقابتی بودن بازار ایران، تمامی وارد کنندگان پردههای نمایش اعم از ماشینهای اداری اسپرت، تمایل به واردات پرده نمایش دستی و سه پایه دار با پارچه Matt White نموده اند.

در میان پارچه های Matt White، پارچه با جنس Matt White A دارای ضخامت بیشتری نسبت به Matt White K می باشد که پارچه های بکار رفته برای پرده های دستی و سه پایه دار این مجموعه، جنس Matt White A می باشد. در مورد پرده های برقی لازم به ذکر است که این مجموعه علاوه بر پارچه Matt White A، پرده نمایش برقی با پارچه فایبرگلاس نیز وارد می نماید که به مراتب دارای کیفیت بالاتری می باشند.

شرکت اسپرت دوربین با ارائه ی انواع ویدئو پرژکتور ،برد هوشمند و پرده نمایش وهمچنین نصب و راه اندازی آنها در مکان دلخواه شما مفتخر است که سالهاست مورد رضایت مشتریان عزیز بوده و همواره نهایت تلاش خود را در این زمینه خواهد داشت.

یکی از ملزومات استفاده از ویدئو پروژکتور پرده های نمایش می باشند.در واقع این دو مکمل یکدیگر هستند و به تنهایی به کار نمی آیند.شما می توانید از طریق یک ویدئوپروژکتور تصاویر مورد نظر خود را بر روی پرده های نمایش به تصویر بکشید.پرده های نمایشی نیز مانند انواع ویدئوپروژکتورها دارای انواع مختلفی می باشند که هر کدام از این نوع ها با یکدیگر دارای تفاوت هایی نیز هست.

البته تفاوت در پرده های نمایش با یکدیگر آنقدر زیاد نیست و شما می توانید هرکدام از آن ها که با بودجه ی شما همخوانی بیشتری را داشت تهیه کنید و به استفاده رسانید زیرا همه ی آن ها می توانند به خوبی نیازهای شما از یک پرده ی نمایش را برطرف نمایند.

بهتر است که شما حین خرید ویدئوپروژکتور پرده ی نمایش مورد نظر خود را تهیه و خریداری نمایید چون به این شکل می توانید خرید راحت تری داشته باشید و دستگاه های مناسب تری را خریداری کنید.

برای اینکه بتوانید بهترین خرید را در مورد این دستگاه ها داشته باشید بهترین کار این است که قبل از هرچیز نوع استفاده ی خود را از این دستگاه ها بدانید و سپس با فردی که در این زمینه فعالیت دارد و تخصص اینکار را دارد مشورت کنید تا بتوانید دستگاه ها ی مورد نظر خود را تهیه و خریداری نمایید و از آن استفاده ی لازم را بکنید و بهرهی کافی را ببرید.

مدل این دستگاه ها در کیفیت این دستگاه ها نقش مهم و قابل توجهی دارد.این بسیار مهم است که این دستگاه ها را از کدام شرکت تهیه می کنید و این شرکت چه خدمات پس از فروشی را برای شما در نظر می گیرد.

شرکت اسپرت دوربین به عنوان یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده ی انی دستگاه ها بهترین و با کیفیت ترین آن را در اختیار شما قرار می دهد و رضایت کامل را برای شما به ارمغان می اورد.

اشتراك و دنبالك

ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

3 دیدگاه

 1. نویسنده
  با سلام در پرده های دستی، ضخامت فریم و پارچه از اهمیت خاصی برخوردار است که اگر پارچه نازک باشد، دارای چروک می شود. در مورد پرده های پایه دار، علاوه بر ضخامت پرده، جنس سه پایه نیز موثر است. دو مدل سه پایه وجود دارد که در مدل پایه پلاستیکی امکان شکستن پایه وجود دارد ولی در مورد پایه فلزی، امکان خراب شدن وجود ندارد. در مورد پرده های برقی، جنس پرده نمایش، مدل فریم، نوع موتور و ریموت کنترل در قیمت پرده های نمایش موثر هستند. لازم به ذکر است که ماشینهای اداری اسپرت پرده نمایش سفارش اروپا را نیز وارد می کند البته قیمت آنها تقریبا دو برابر قیمت پرده ها نمایش برقی معمولی است.
  پاسخ
 2. با سلام- من از شرکت تطاکو که در زمینه هوشمند سازی فعاتیت دارد می خواستم چگونه می توانیم همکاری کنیم. گرفتن کار از ما ... نصب از شما ... چند در صد ما؟
  پاسخ
  1. نویسنده
   با سلام. لطفا جهت اطلاع از قیمت همکار و یا اخذ نمایندگی به قسمت تماس با ما مراجعه نمایید و با مسئولین فروش مشاوره نمایید. با تشکر
   پاسخ

ارسال یک نظر