ویدئو پروژکتور هیتاچی

ویدئو پروژکتور هیتاچی

شاید در جلسه ، سالن همایش و یا سالن کنفرانس شرکت کرده باشید و تصویر حاصله از دیتا پروجکشن در ابعاد بزرگ را دیده باشد. در این زمینه، کمپانی های زیادی فعالیت دارند. هیتاچی یکی از برندهای نام آشنا در سیستم های مخابراتی، رایانه، سیستم های الکترونیکی ، ماشین آلات صنعتی، صنعت خوردرو و  فناوری هوا و فضا می باشد. هرچند در ایران کمتر افراد برند هیتاچی را به عنوان تولید کننده دیتا پروژکتور می شناسند.

یکی از محصولات کمپانی بزرگ هیتاچی، دیتا پروجکشن می باشد که با هر دو تکنولوژی ۳LCD و DLP عرضه بازار می گردد. این کمپانی بزرگ در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری در گسترش رنج محصولات خود داشته است و علاوه بر ویدئو پروژکتور پرتابل، ویدئو پروژکتور حرفه ای و فاصله کوتاه نیز تولید می نماید.

لامپ و ریموت کنترل دستگاه های هیتاچی نسبت به سایر برندها حتی سونی، اپسون و پاناسونیک گرانتر می باشد. البته باید در نظر داشت که دلیل این اختلاف قیمت به خاطر تکنولوژی به کار رفته در تولید لامپ های محصولات هیتاچی می باشد. اگر مشخصات و قیمت دستگاه های هیتاچی را با سایر برندها مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که هیتاچی گرانترین برند در بازار ایران می باشد. نا گفته نماند که کیفیت تصویر دیتا پروژکتور Hitachi عالی و دارای ثبات رنگ تصویر بالا می باشد. شرکت مهندسی نوآوران تحقیق، نماینده انحصاری محصولات کمپانی هیتاچی در ایران می باشد. ماشینهای اداری اسپرت، تنها نماینده فروش محصولات شرکت نوآوران تحقیق در تهران می باشد

ویدئو پوژکتور هیتاچی dx250

ویدئو پروژکتور هیتاچی CP-DX250
تکنولوژی پنل  ۳LCD
وضوح تصویر XGA
روشنایی ۲۵۰۰ انسی لومنز
کنتراست ۲۵۰۰:۱
پورت :HDMI

ویدئو پروژکتور هیتاچی x250

ویدئو پروژکتور هیتاچی CP-X250
تکنولوژی پنل  ۳LCD
وضوح تصویر XGA
روشنایی ۲۰۰۰ انسی لومنز
کنتراست ۴۰۰:۱

ویدئو پروژکتور هیتاچی X300

ویدئو پروژکتور هیتاچی CP-X300
تکنولوژی پنل  ۳LCD
وضوح تصویر XGA
روشنایی ۲۶۰۰ انسی لومنز
کنتراست ۵۰۰:۱

ویدئو پروژکتور x4022

ویدئو پروژکتور هیتاچی CP-X4022
تکنولوژی پنل  ۳LCD
وضوح تصویر XGA
روشنایی ۴۰۰۰ انسی لومنز
کنتراست ۳۰۰۰:۱
پورت: HDMI, USB

تب خالی. صفحه را برای افزودن محتوا ویرایش کنید.

اشتراك و دنبالك

ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

ارسال یک نظر