میز ویدئو پروژکتور

 میز ویدئو پروژکتور

در بعضی سالن ها و مراکز آموزشی، کاربران امکان نصب ویدئو پروژکتور را بر روی سقف و یا دیوار ندارند و ترجیح می دهند ویدئو دیتا پروژکتور را بر روی میز قرار دهند و در هنگام نیاز از دیتا پروژکتور استفاده نمایند. میز ویدئو پروژکتور در مدل های مختلفی در بازار وجود دارند که با توجه به نیازتان، می توانید مدل مد نظر را خریداری نمایید

میز ویدئو پروژکتور

میز ویدئو پروژکتور

ثبت سفارش سریع  و آنلاین

No Fields Found.

میز چرخ دار ویدئو پروژکتور

میز مخصوص ویدئو دیتا پروژکتور که دارای چهار چرخ گردان و قفل شونده و پیچ جهت تنظیم ارتفاع میز می باشد که مناسب برای استفاده پرتابل است. این میز درای یک طبقه آهنی و قابلیت تنظیم ارتفاع از سی سانتی متر تا صد سانتی متر می باشد.

میز چرخ دار یک طبقه

میز چرخ دار یک طبقه

 

میز چرخدار دو طبقه

این میز متشکل از دو صفحه MDF می باشد که از ارتفاع ۷۰ سانتی متر تا ۱۱۰ سانتی متر قابلیت تنظیم ارتفاع دارد. این میز بسایر شکیل و به علت استحکام بالا و قابلیت چرخش ۳۵ درجه ایی صفحات، طرفداران زیادی یافته است.

میز چرخدار دو طبفه

میز چرخدار دو طبقه

میز سه پایه دار ویدئو پروژکتور

میز سه پایه دار ویدئو پروژکتور دارای سه پایه است که دیتا پروژکتور بر روی صفحه قرار می گیرد که ارتفاع این مدل از میزها از سی سانتی متر تا صد و هشتاد سانتی متر قابل تنظیم است.

میز سه پایه دار یک طبقه

میز سه پایه دار یک طبقه

میز سه پایه دار دو طبقه

میز سه پایه دار دو طبقه دارای سه پایه مستحکم است که دیتا پروژکتور بر روی صفحه اول قرار می گیرد و فرق آن با مدل سه پایه دار یک طبقه تفاوت در تعداد طبقات می باشد و از لحاظ کیفیت مشابه و سه پایه های هر دو میز از جنس آلومنیوم ساخته شده اند. کاربر می تواند لپ تاپ خود را بر روی طبقه دوم و دیتا پروژکتور را در طبقه اول قرار دهد. ارتفاع این مدل از میزها تا صد و شصت سانتی متر قابل تنظیم است.

میز سه پایه دار دو طبقه

میز سه پایه دار دو طبقه

اشتراك و دنبالك

ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

ارسال یک نظر