لامپ ویدئو پروژکتور

لامپ ویدئو پروژکتور

Video Projector Replacement Lamp

دغدغه بسیاری از خریدارن پروجکشن، تعویض و عمر لامپ دیتا پروژکتور می باشد. شاید سوالاتی از این قبیل برای شما نیز پیش بیاید که : آیا وقتی نور دستگاه ضعیف شد، باید دستگاه جدید تهیه نمود؟ بعد از چند ساعت باید اقدام به تعویض لامپ دستگاه نمایند؟ قیمت لامپ و هزینه تعویض لامپ دستگاه چقدر است؟ حرفه ی خاصی برای تعویض لامپ دستگاه مورد نیاز است؟ آیا روشنایی لامپ جدید همانند روشنایی روز اول لامپ موجود در دستگاه می باشد؟ و چگونه می توان متوجه شد که لامپ دستگاه باید تعویض گردد؟

لامپ دیتا پروجکشن هر برند مختص به همان برند می باشد و نمی توان برای سایر برندها جایگزین نمود. به عنوان مثال نمی توان لامپ پاناسونیک را جایگزین لامپ های سایر برند ها از قبیل سونی، اپسون، بنکیو، اپتما، ریکو، هیتاچی، سانیو، سامسونگ و .. نمود. در واقع برای تعویض لامپ دستگاه مورد نظر، می بایستی به مدل مندرج در پشت لامپ توجه نمود. همچنین مدل لامپ دستگاه مورد نظر را می توانید در اطلاعات مربوط به همان دیتا پروژکتور بیابید.

در بازار دو مدل لامپ برای هر دستگاه وجود دارد: اولین مدل، فقط شامل حباب می باشد که دارای قیمت ارزانی است و برای تعویض لامپ دستگاه، نیاز به لحیم کاری و اطلاعاتی بیشتر راجع به نحوه سیم کشی دستگاه است که این مدل لامپ شامل گارانتی نمی باشد و نور ضعیف تری نسبت به لامپ اورجینال دارد هرچند فروشندگان به دلیل سود جویی تمایل زیادی به فروش حباب لامپ را دارند. دومین مدل، لامپ اورجینال پروجکشن می باشد که لامپ به همراه فریم می باشد و کاربران به راحتی می توانند به تنهایی لامپ جدید را جایگزین مدل قدیمی بدون نیاز به لحیم کاری نمایند.

 ماشین های اداری اسپرت با برخورداری از کادر باتجربه, تکنسین های مجرب در ایران پـس از ربع قرن ارائه خدمات بـه سازمانهای دولتی و خصوصی, موفق به تامین نیازهای آنها در زمینه تجهیزات کمک آموزشی و تعمیر و نگهداری محصولات مربوطه گردیده است. به علت فراوانی مدل لامپ دیتا پروژکتور، مدل مد نظر در صورت عدم موجودی، بایستی به صورت تلفنی درخواست سفارش گردد تا در عرض یک هفته بعد از سفارش، آماده تحویل گردد.

ویدئو پروژکتور , ویدئو پروژکتور سونی , ویدئو پروژکتور اپسون , ویدئو پروژکتور پاناسونیک

اشتراك و دنبالك

ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

ارسال یک نظر