برد هوشمند

برد هوشمند

Interactive White Board

برد هوشمند  که با عناوین مختلفی از قبیل اسمارت برد، تخته هوشمند، وایت برد هوشمند و تخته وایت برد هوشمند نیز خوانده می شود، انقلابی عظیم در پروسه هوشمند سازی مدارس رخ داد و اکثر مدیران مدارس و اساتید دانشگاه تمایل به استفاده از این تکنولوژی در کلاس های درس جهت تسریع و بهبود روند آموزشی شدند. تخته هوشمند به کاربران اجازه می دهد تا مطالب، عکس ها، فیلم ها و تمامی اطلاعات موجود در کامپیوتر را به آسانی بر روی صفحه اسمارت برد مشاهده نمایند و همچنین اجازه می دهد تا محتویات مطالب را به راحتی کنترل کنند. برای استفاده از این دستگاه، باید آن را روشن نمود. برق اسمارت بورد از طریق کابل USB که به کامپیوتر و یا لپ تاب وصل می گردد، تغذیه می گردد و از طرفی دیگر، ویدئو پروژکتور با اتصال به کامپیوتر و یا لپ تاپ، تصویر را بر روی تخته هوشمند انعکاس می دهد. این دستگاه با دو تکنولوژی متفاوت ساخته می شود. در تکنولوژی مگنت (مغناطیسی) که قیمت ارزانتری دارد کاربر می بایست از قلم مخصوص تعبیه شده در پکیج دستگاه استفاده نماید. باید در خرید تکنولوژی مگنت توجه داشت که بدون قلم نمی توان بر روی صفحه نمایش مطلبی نوشت و یا اقدامی کرد و همچنین هزینه خرید قلم نسبتا گران می باشد. در سوی مقابل، در تکنولوژی لمسی IR، کاربر می تواند از ماژیک و حتی نوک انگشت خود برای نوشتن بر روی صفحه برد استفاده نماید.  Smart Board می تواند جهت هوشمند سازی مدارس و یا برای محیط هایی از جمله دانشگاه ها، سالن های کنفرانس و مصارف تبلیغاتی و نمایشگاهی مورد استفاده قرار گیرد.

برد هوشمند به عنوان یکی از وسایل مهم و کاربردی برای آموزش در عصر جدید شناخته شده ست که در بسیاری از مدارس و آموزشگاه ها از آن به عنوان یک وسیله ی کاربردی برای آموزش کوکان و نوجوانان در سنین مختلف استفاده می شود و تا کنون تاثیر فراوانی در آموزش و یادگیری آنان نیز داشته است.

برد هوشمند اسپرت دوربین

برد هوشمند اسپرت دوربین

نرم افزار برد هوشمند:

در بالا پروسه هوشمند سازی به تفضیل توضیح داده شد. فقط باید توجه داشت که نرم افزار برد هوشمند بایستی در کامپیوتر و یا لپ تاپ شما نصب شده باشد تا بتوانید این پروسه را به اجرا بنشانید. در واقع باید در ابتدا، نرم افزار مربوط به دستگاه خریداری شده را در کامپیوتر خود نصب نمایید و سپس از طریق اتصال کابل USB موجود در پکیج  برد هوشمند، ارتباط میان برد و کامپیوتر برقرار نمود.

مواردی که در کیفیت برد هوشمند تاثیر دارند عبارتند از :

۱- رزولوشن: تعیین کننده تعداد پیکسل به کار رفته در برد هوشمند می باشد که هر چقدر رزولوشن دستگاه بالاتر باشد، کیفیت تصویر مشاهده شده نیز بهتر می گردد.

۲- تعداد کاربر: در بازار تعداد ۲ کاربر همزمان و ۱۰ کاربر همزمان وجود دارد. هر چه تعداد کاربر بیشتر باشد، قیمت دستگاه نیز بالاتر است. علت اینکه در برخی  برد های هوشمند فقط دو کاربر می تواند کار کنند اینست که در PCB به کار رفته، تعداد دیودها و خازن های به کار رفته بسیار کم است و سنسورها قادر به شناسایی نقاط نزدیک به هم نیستند و نمی توانند خطوط نزدیک به هم را شناسایی کنند. البته در ظاهر بیشتر از دو نفر نمی توانند از وایت برد هوشمند استفاده نمایند ولی نکته مهم این است که به علت PCB ارزان به کار رفته در برد هوشمند دو کاربر همزمان، دقت عملکرد تخته هوشمند پایین می باشد.

۳- جنس صفحه رویه: جنس رویه برد هوشمند می تواند ملامین، روکش نانو و روکش سرامیک باشد. در روکش نانو و سرامیک، کاربر می تواند با ماژیک معمولی بنویسد و نوشته خود را با یک دستمال مرطوب پاک نماید. در مورد روکش سرامیک می توان گفت که اثر ماژیک وایت برد معمولی هیچگاه روی صفحه برد نمی ماند و همچنین دارای ویژگی ضد خش و ضد ضربه می باشد. باید توجه داشت که بهترین جنس سرامیک، e3 می باشد.

۴- جنس لایه میانی:  یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در کیفیت تخته هوشمند، لایه میانی می باشد که در بازار دو جنس MDF و Honey Comb وجود دارد. تخته MDF بسایر ارزانتر و سنگین تر از Honey Comb می باشد و همچنین MDF بعد از چند سال در مناطق مرطوب ، شرجی و خیلی گرم پف می کند و دچار مشکل می گردد.

۵- مقدار خطای سیستم: در محلی که کاربر کار می کند و محلی که روی صفحه برد دیده می شود تقریبا خطایی وجود دارد که هر چقدر این خطا کمتر باشد، نشان دهنده کیفیت بهتر دستگاه می باشد. در برد های هوشمند حرفه ایی مقدار خطا نزدیک به صفر است.

۶- جنس فریم: دو مدل فریم در بازار وجود دارد: پلاستیکی و آلومنیوم. در فریم آلومنیوم، امکان شکستن و ترک برداشتن فریم وجود ندارد.

۷- ویژگی های جانبی: برخی بردها درای جای قلمی هوشمند تشخیص رنگ هستند که به کاربر اجازه می دهد که هر قلم را بردارد، رنگ نوشته نیز به همان رنگ تغییر نماید. برای توضیح بیشتر می توانید به قسمت بردهوشمند eBoard مراجعه نمایید.

با توجه به این موضوع که برد هوشمند یکی از مهمترین وسیله هایی است که در برخی مکان های آموزشی از آن استفاده می شود باید در خریداری و تهیه ی آن دقت بسیار زیادی شود تا بهترین و با کیفیت ترین برد هوشمند را برای استفاده تهیه کنیم و آن را به کار گیریم.

کار با برد هوشمند دارای دستورالعمل هایی است که برای اینکه نتیجه ی درست و مطلئوبی را از استفاده از آن دریافت کنیم باید حتما از چگونگی آن دستورالعمل ها مطلع شویم تا در پایان بتوانیم از تمامی ویژگی های این دستگاه استفاده ی مفید و موثر داشته باشیم و با توجه به این موضوع که این دستگاه ها دارای مدل های متفاوتی می باشد و هر کدام از این مدل ها امکانات جدیدی را به مشتریان ارائه می دهند بهتر است قبل از خرید این دستگاه ها با افرادی که در این زمینه تجربه و تخصص دارند مشورت کنید و یا حین خرید این دستگاه تحقیق کافی در مورد این دستگاه ها داشته باشید و از ویژگی های آن مطلع شوید و در آخر دستگاه مورد نظر خود را خریداری نمایید.

این امکان وجود دارد که شما برد هوشمند را برای مصارف ساده ی آموزشی خود انتخاب نموده اید به این ترتیب نیازی نیست که شما هزینه های هنگفتی را برای خرید مدل های بالاتر و جدیدتر این دستگاه ها متحمل شوید.

پس اگر تحقیق بهینه و مناسبی را در خرید این دستگاه ها داشته باشید می توانید با هزینه ای مطلوب و به صرفه بهترین بر هوشمند را برای مصرف خود تهیه کنید و به استفاده رسانید.

شرکت اسپرت دوربین به عنوان یکی از برترین و معتبرترن شرکت های ارائه دهنده ی انواع برد هوشمند این امکان را دراختیار شما قرار می دهد که مشاوره ی مناسبی را برای خرید این دستگاه داشته باشید و در نهایت تمامی عملیات کار با این دستگاه را به طور کامل آموزش ببینید تا استفاده ی مطلوب و مناسبی را از این دستگاه ها داشته باشید.

برای در اختیار داشتن بهترین برد هوشمند با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب همین حالا با شرکت اسپرت دوربین تماس بگیرید.

برد هوشمند مدل ها و طرح ها و کاربردهای متفاوتی دارد که برای اطلاع از جدیدترین مدل های آن با کاربردهای جدید می توانید به سایت اسپرت دوربین مراجعه کنید.

با توجه به حساسیت خاصی که برد هوشمند در استفاده دارد در خرید این محصول می بایستی دقت زیادی صورت گیرد بنابراین بهترین کار این است که قبل از اینکه برد هوشمند خود را تهیه نمودید از سالم بودن آن اطمینان کامل کسب نمایید تا این امکان برای شما عزیزان فراهم باشد که مدت طولانی از این تکنولوژی استفاده موثر داشته باشید.

شرکت اسپرت دوربین به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های ارائه دهنده ی انواع برد هوشمند با کیفیت بسیار بالا و قیمت های مناسب این افتخار را دارد که شما عزیزان را در انتخاب بهترین برد هوشمند برای فعالیتتان یاری رساند و مناسب ترین این بردها را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

شرکت اسپرت دوربین این اطمینان را به شما عزیزان می دهد که سالیان طولانی می توانید از محصولات این شرکت استفاده نمایید و در صورت بروز کوچکترین مشکل به سرعت آن را برای شما عزیزان برطرف می نماید.

برد هوشمند | پرده نمایش | کپی برد

اشتراك و دنبالك

ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

51 دیدگاه

 1. سلام. با تشکر از توضیحات کامل شما راجع به انواع برد هوشمند. با توجه با مشخصات برد هوشمند، به نظر میاد که برد هوشمند مانند برد هوشمند میکرونیتس یا برد هوشمند اسمارت که لایه میانی ام دی اف دارند، در شهرهای با رطوبت بالا و شرجی مشکل نداره؟
  پاسخ
  1. نویسنده
   با عرض سلام و تشکر از بررسی دقیق شما متاسفانه برخی شرکت ها فقط شعار کیفیت را می دهند. لایه میانی MDF علاوه بر سنگینی مضاعف برد هوشمند، باعث کاهش دقت عملکرد برد هوشمند نیز می گردد. تخته MDF در هوای شرجی و مرطوب و هوای بسیار گرم جنوب و شمال کشور بعد از دو یا سه سال استفاده قابل استفاده نمی باشند. این امکان وجود دارد که تخته MDF پف کند و غیر قابل استفاده باشد. طول عمر مفید برد هوشمند با لایه میانی MDF بسیار کمتر از برد هوشمند با لایه میانی Honey comb می باشد.
   پاسخ
 2. برد هوشمند sport doorbin بسیار عالی بود ما خریداری کردیم و بسیار عالی بود
  پاسخ
  1. نویسنده
   رضایتمندی شما باعث افتخار ماست. هدف ما ارائه محصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش عالی می باشد.
   پاسخ
 3. با سلام ببخشید گارنتی هم داره برد هوشمند sport doorbin ؟
  پاسخ
  1. نویسنده
   سلام ماشینهای اداری اسپرت وارد کننده برد هوشمند eBoard می باشد که دارای ۳ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد. باید توجه داشته باسید که تخته هوشمند eBoard در سال اول خرید دارای گارانتی تعویض می باشد.
   پاسخ
 4. با سلام میخواستم بدونم نصب برد هوشمند کار سختیه ؟
  پاسخ
  1. نویسنده
   با سلام سختی نصب تخته هوشمند بستگی به مدل برد هوشمند دارد. در کل برای نصب برد هوشمند به دیوار نیاز به فرد فنی است. برای راه اندازی برد هوشمد و ویدئو پروژکتور نیاز به متخصصین نصب است تا تصویر را دقیق بر روی صفحه برد هوشمند تنظیم نمایند. نرم افزار باید بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ شما نصب گردد. کار کردن با برد هوشمند زیاد سخت نیست و برد های هوشمند eBoard که توسط ماشینهای اداری اسپرت ارائه می گردد دارای راهنمای آموزش کار کردن با برد هوشمند می باشد.
   پاسخ
 5. دقیقا منم همین سوالو داشتم از طرف خودتون میان برای نصب یا نصبش با خودمون هستش؟
  پاسخ
  1. نویسنده
   سلام نصب تخته هوشمند به دیوار کار پر زحمتی نیست. اما برای نصب و ویدئو پروژکتور به سقف و تنظیم تصویر دیتا پروژکتور بر روی صفحه برد هوشمند و همچنین راه اندازی نرم افزار برد هوشمند نیاز به متخصصین نصب می باشد که در صورت نیاز می توانید موقع خرید برد هوشمند از ما درخواست ارسال متخصصین نصب را نمایید تا علاوه بر راه اندازی، آموزش کار کردن با تخته هوشمند را بعد از نصب به شما ارائه دهند.
   پاسخ
 6. من مدیر مدرسه هستم میخواستم بدونم قیمت برد های هوشمند چقدر هستش ؟
  پاسخ
  1. نویسنده
   سلام قیمت برد های هوشمند لمسی ( قابلیت نوشتن با انگشت، ماژیک معمولی و هر شی دیگر) از ۱٫۳۰۰٫۰۰۰ شروع می گردد و با توجه به کیفیت و مشخصات و برند آنها، قیمت تخته برد هوشمند افزایش می یابد.
   پاسخ
 7. با سلام من برد هوشمند خریداری کردم و خیلی راضی هستم باید بگم اصلا نیاز به استفاده گارانتی نیست
  پاسخ
  1. نویسنده
   سلام. هدف ما ارئه برد هوشمند با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت می باشد. کیفیت برد هوشمند eBoard که توسط مجموعه متا به مشتریان توصیه می گردد دارای بالاترین رزولوشن، بیشترین کاربر همزمان، قویترین نرم افزار، با سرعت ترین سرعت پاسخگویی و کمترین خطای عملکرد می باشد. با تشکر از لطف شما
   پاسخ
 8. میشه در مورد قیمت برد های هوشمند توضیح بدین؟
  پاسخ
  1. نویسنده
   سلام قیمت برد هوشمند بستگی به برند، مشخصات آنها از ۱٫۱۰۰٫۰۰۰ ( برد هوشمند مگنت) و ۱٫۳۰۰٫۰۰۰ (برد هوشمند لمسی) شروع می شود. برندهایی همچون برد هوشمند ریوتاچ ، برد هوشمند اسپکترون، برد هوشمند IP board که لایه میانی آنها از MDF ساخته شده اند، دارای کیفیت و قیمت پایین تری هستند. در صورت تمایل به خرید برد هوشمند با کیفیت، می توانید به مشخصات برد هوشمند eBoard مراجعه نمایید. برای اطلاع از قیمت تخته وایت برد هوشمند لطفا با مسئولین فروش تماس حاصل فرمایید.
   پاسخ
 9. با سلام با تشکر از sport doorbin ما واقغعا راضی هستیم
  پاسخ
  1. نویسنده
   سلام. ممنونم جناب صالحی عزیز. رضایت مندی شما باعث خوشحالی ماست.
   پاسخ
 10. برد های هوشمند با اندروید هم کار میکنند؟
  پاسخ
  1. نویسنده
   سلام خیر. نرم افزار برد هوشمند بر اساس ویندوز می باشد. برخی از بردهای هوشمند قابلت استفاده در سیستم عامل MAC را نیز دارند ولی تحت سیستم عامل اندروید نمی توان با آنها کار کرد.
   پاسخ
 11. با سلام و خسته نباشید نصب و کار با برد هوشمند سخت هستش چون من خیلی سر در نمیارم؟
  پاسخ
  1. نویسنده
   سلام نصب برد هوشمند نیاز به وقت و دقت و مهارت خاصی است که اگر تمایل داشته باشید می توانید نصب برد هوشمند را به متخصصین نصب ما واگذار نمایید. کار کردن با برد هوشمند سخت نیست البته بستگی به نرم افزار برد هوشمند نیز دارد. شما می توانید برای نمونه، به قسمت برد هوشمند eBoard مراجعه نمایید تا فایل آموزشی کار کردن با برد هوشمند را دانلود و مطالعه نمایید.
   پاسخ
 12. من دقیقا متوجه معنی برد هوشمند نشدم
  پاسخ
  1. نویسنده
   سلام. برد هوشمند دستگاهی است که جایگزین تخته وایت برد های معمولی گردیده است با این تفاوت که شما صفحه کامپیوتر و یا لپ تاپ خود را بر روی صفحه برد هوشمند مشاهده می نمایید و بدون نیاز به موس، با انگشت و یا قلم بر روی آن کار می کنید. نرم افزار برد هوشمند به شما اجازه می دهد تا تمامی اشکال فیزیک، شیمی، ریاضی و ... که مخصوص مدارس می باشد را بر روی برد هوشمند رسم نمایید. برای این پروسه، نیاز به ویدئو پروژکتور، برد هوشمند و کامپیوتر می باشد. برای توضیح بیشتر می توانید به قسمت "برد هوشمند چیست" مراجعه نمایید.
   پاسخ
 13. با تشکر از sportdoorbin خدمات بسیار عالی دادن به مدرسه ما
  پاسخ
  1. نویسنده
   با سلام جناب باقری شما لطف به مجموعه ما دارین. هدف ما رضایت مشتری در خدمات پس از فروش محصولات می باشد. امیدوارم که این رضایت مندی هر روز بیشتر گردد. با تشکر از شما
   پاسخ
 14. با سلام.آیا واقعا اثر ماژیک از روی تخته هوشمند پاک میشه؟ چون برای مدرسه ممکنه دانش آموز یا معلمی آگاهی نداشته باشه و روی تخته با ماژیک بنویسه.. به من گفتن اثرماژیک فقط از تخته با روکش سرامیک پاک میشه.اونم ۹۰درصدش. آیا صحت داره؟؟؟
  پاسخ
  1. نویسنده
   با عرض سلام در ابتدا باید متذکر شوم که منظور از ماژیک، ماژیک وایت برد می باشد که در بعضی از بردهای هوشمند می توان به راحتی نوشت و با خیال آسوده پاک نمود. اثر ماندگاری ماژیک وایت برد بستگی به جنس صفحه برد هوشمند دارد. در صفحه سرامیک از نوع E3 که مخصوص برد هوشمند eBoard می باشد اثری اصلا باقی نمی ماند ولی در صفحه سرامیک برخی برندهای بی کیفیت بعد از مدتی اثر ماژیک به طور کامل پاک نمی شود( چون از آلیاژهای نامرغوب در ساخت سرامیک استفاده گردیده است). در مورد صفحه نانو باز بحث کیفیت مطرح می باشد ولی اگر در برد هوشمند با صفحه نانو با کیفیت بعد از نوشتن با ماژیک وایت برد، با دستمال مرطوب پاک شود اثری باقی نمی ماند البته در کل توصیه می گردد که کمتر با ماژیک وایت برد بر روی صفحه نانو نوشته شود. در مورد صفحه ملامین اصلا نباید با ماژیک نوشت.
   پاسخ
 15. سلام ضمن تشکر از اطلاعات خوب شما، من برد هوشمندی رو می‌خواهم که بدون نیاز به ویدئو پروژکتور بتواند فایل‌های پاورپوینت را نمایش دهد و البته برای ضبط ویدئو آموزشی مناسب باشد. این قبیل بردهای هوشمند که معرفی کرده‌اید این قابلت را دارد؟
  پاسخ
  1. نویسنده
   با عرض سلام برد های هوشمند قابلت مذکور را دارند اما نیاز به ویدئو پروژکتور دارند. این سوال شما در زمینه برد هوشمند خیلی رایج است. برد هوشمند فقط به عنوان یک صفحه لمسی است که می تواند با تابش نور ویدئو پروژکتور و از طریق اتصال به کامپیوتر و یا لپ تاپ، صفحه مانیتور کامپیوتر و یا لپ تاپ شما را بزرگ کند و بر روی صفحه برد هوشمند نمایش دهد تا کاربر بتواند با قلم و یا انگشت خود بر روی صفحه تخته هوشمند کار کند. با حذف ویدئو پروژکتور، شما نمی توانید چیزی مشاهده نمایید. اگر می خواهید که ویدئو پروژکتور را از این پروسه حذف نمایید، باید به دنبال تلویزیون هوشمند باشید که دارای قیمت بسیار بالایی (حداقل ۹٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان برای ابعاد ۵۵ اینچ ) هستند و همانند تلویزیون LED خانگی ولی باقابلیت لمسی و دارای سیستم عامل هستند.
   پاسخ
 16. با سلام من معاون مدرسه ام اگه ممکنه داریور برد هوشمند ایسر p1173 رو در سایت قرار دهید ممنونتم
  پاسخ
  1. نویسنده
   با سلام. مدل P1173 مربوط به ویدئو پروژکتور میباشد نه برد هوشمند. در پروسه استفاده از برد هوشمند، میبایست درایور برد هوشمند را بر روی کامپیوتر و یا لپ تاپ خود نصب نمایید. شما بایستی برند برد هوشمند خود را بدانید و سپس به دنبال درایور برد هوشمند باشید. با تشکر
   پاسخ
 17. سلام ایا برد هوشمند برای مکان های مختلف متفاوت است یا اینکه فرقی نمی کند من برای سالن کنفرانس دانشگاه می خواهم
  پاسخ
  1. نویسنده
   تهیه ی برد هوشمند تا حد زیادی به نوع استفاده ی شما عزیزان دارد ولی از نظر ابعاد ثابت هستند و دارای صفحه ۸۲ اینچ می باشند.
   پاسخ
 18. برای تهیه ی برد هوشمند مدارس با شما تماس بگیریم ؟
  پاسخ
  1. نویسنده
   سلام. بله. شما برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مسئولین فروش مجموعه صحبت نمایید. با تشکر
   پاسخ
 19. ایا برد هوشمند هم مدل های متفاوتی دارد یا اینکه فقط یک مدل هست و اینکه برد هوشمند ها تا چه اندازه کار می کنند؟
  پاسخ
  1. نویسنده
   برد هوشمند با برندهای مختاف در بازار ایران توسط شرکت های مختلف ارائه می گردد. همه روزه باپیشرفت تکنولوژی برندهای مختلفی از برد هوشمندبا امکانات جدیدتر وارد بازار می شوند. مجموعه ماشینهای اداری اسپرت تنها نماینده انحصاری eBoard Legamaster می باشد که هر سال محصولات خود را با آخرین متد روز دنیا آپدیت می نماید. سایر برندهای موجود در بازار را می توانید از سایر شرکت ها خریداری نمایید. طول عمر مفید برد هوشمند ۷ سال می باشد
   پاسخ
 20. ببخشید طرز استفاده از محصولات رو شما خودتون به ما آموزش میدین یا اینکه دفترچه ای هست
  پاسخ
  1. نویسنده
   داخل تمامی محصولات ما دفترچه ی راهنمای استفاده موجود است اما ما به جهت رفاه حال مشتریان خودمون نحوه ی استفاده از این دستگاه ها را به شما آموزش خواهیم داد.
   پاسخ
 21. سلام خسته نباشید من از شرکت اسپرت دوربین ۱۰ عدد برد هوشمند خریداری کردم و بسیار راضی بودم از خدمات ویژه ی آن ها هم تشکر می کنم.
  پاسخ
 22. ببخشید من تا به حال برای مدرسه ای که در آن کار میکنم تعداد زیادی برد هوشمن تهیه کردم اما همه ی اون ها بعد از مدت کمی استفاده از کار افتادند البته من از یک شرکت دیگه خرید کردم
  پاسخ
  1. نویسنده
   دوست عزیز برای برد هوشمند را باید حتما از یک شرکت معتبر دارای محصولاتی با ضمانت نامه ی معتبر خریداری نمایید تا به نتیجه ی مطلوب دست پیدا کنید.
   پاسخ
 23. ببخشید برد های هوشمند که در حال حاضر در بازار ارائه می شوند بلوتوث دارند؟
  پاسخ
  1. نویسنده
   سلام برد هوشمند قابلیت بلوتوث را ندارد. نرم افزار برخی از برهای هوشمند از جمله برد هوشمند eBoard دارای قابلیت آموزش ابری می باشد که دانش آموزان با گوشی و یا لپ تاپ خود از طریق مودم وایرلس به برد هوشمند متصل می گردند و می توانند عملیات دلخواه خود را بر روی برد هوشمند انجام دهند.
   پاسخ
 24. ممنون سایت خوبی دارید من سایت شما را در زمینه ی تهیه و نگهداری برد هوشمند از گوگل پیدا کردم
  پاسخ
 25. کاش قیمت محصولاتتون رو در سایت ذکر می کردید شما فقط امکاناتش رو گفتین
  پاسخ
  1. نویسنده
   دوست عزیز قیمت های برد هوشمند دارای نوسان زیادی می باشند و برای اطلاع از قیمت ها بهتر است که با ما تماس بگیرید.
   پاسخ
 26. قیمت برد هوشمند چقدر هست و اینکه کدام مدل از برد هوشنمد برای مدارس مناسب می باشد؟
  پاسخ
  1. نویسنده
   دوست عزیز برای اطلاعاز هزینه های دقیق و مشاوره در مورد انتخاب دستگاه ها با ما تماس بگیرید.
   پاسخ
 27. سلام سایت خوبی دارید و محصولاتتون هم بسیار عالی می باشند موفق باشید
  پاسخ

ارسال یک نظر